Grup Hepsi Fan Club
2 YAŞINDAYIZ
BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ!
Grup Hepsi Fan Club
2 YAŞINDAYIZ
BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ!
Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Fan Club

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
MaviRuya Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Paz Haz. 05, 2011 8:52 am
Paz Haz. 05, 2011 8:50 am
Paz Haz. 05, 2011 8:45 am
Perş. Haz. 02, 2011 11:03 pm
Perş. Mart 17, 2011 8:06 am

Temel Counter Oynarsa.... :D

YazarMesaj
*özlem*
VIB Özel Üye
VIB Özel Üye
*özlem*

Kadın
İş/Hobiler : Müzik dinlemek,Bilgisayar,dans etmek....vb)
Lakap : ÖzHy
İfadeniz : Temel Counter Oynarsa.... :D 006aed3132169a94789d00176f40b38c
Ruh Hali : Temel Counter Oynarsa.... :D Konusk10
Sanal Hayvanı : Temel Counter Oynarsa.... :D Tavan10
Favori Kızın : Temel Counter Oynarsa.... :D Erenk10

My Space
Durumu: Meşgul Meşgul
Özel Bölüm Özel Bölüm:

Temel Counter Oynarsa.... :D Empty
MesajKonu: Temel Counter Oynarsa.... :D   Temel Counter Oynarsa.... :D Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 8:21 am

Temel Counter Strike oynarken hile yapmış, ama belli olmasın diye kimseye ateş etmemiş…

*Temel Counter Strike oynarken smoke hiç kullanmazmış sormuşlar cafenin duvarında ki yazıyı göstermiş NO SMOKING

*Temel Counter Strike oynarken ölenlerin başında iki dakika durup sonra oyuna devam ediyormuş. Sormuşlar ölenlerin ruhuna fatiha okuyorum demiş.

*Temel Counter Strike oynarken bir köşeye pusmuş takımından herkes ölmüş. Tek kalmış, consola kill yazıp kendini öldürmüş. Sormuşlar takımım olmadan ben bir hiçim demiş.

*Temel Counter Strike oynarken çok yaralanan ve health=10 olan arkadaşlarını tereddütsüz vururmuş. Sormuşlar çok açı çekiy da ondan furiyrum demiş.

*Temel Counter Strike oynarken 20 oyun hiç vurulmamış. Neden çünkü tek başına oynuyormuş.

*Temel Counter Strike oynarken karşı takımın oyncusuna sinsice arkasında yaklaşmış tam bıçaklayacakken silahı çekip vurmuş. Sormuşlar bıçağı kirletmek istemedim demiş.

*Temel Counter Strike oynarken birisi önüne flash atınca hemen gözlerini kapatıyormuş ve içinden 10′a kadar sayıyormuş sonra oyuna devam ediyormuş. Sormuşlar böyle yapınca flash etkilemiyor demiş.

*Temel Counter Strike oynarken kullandığı bıçağı çok kez bileyletmek iştemiş.

*Temel Counter Strike oynarken çok prensip sahibiymiş ilk ona ateş edilmeden kimseye ateş etmezmiş.

*Temel Counter Strike oynarken askerde öğrendiklerini uygularmış her round’dan önce içtima alırmış..

*Temel Counter Strike yaratıcısı Sierra’ya bir çok kez e-mail atmıştır ve istekte bulunmuştur. CS’deki sulak yerlerde hamsi üretme izni almak için.

*Temel ile dursun Counter Strike oynamayı yeni öğreniyorlarmış. Haritanın birinde turlarken Temel kaybolmuş. Dolaşıp dolaşıp duruyor aynı yere çıkıyormuş. Hemen cep telefonundan Fadime’yi aramış ben kayboldum eve biraz geç kalabilirim demiş.
*özlem*
VIB Özel Üye
VIB Özel Üye
*özlem*

Kadın
İş/Hobiler : Müzik dinlemek,Bilgisayar,dans etmek....vb)
Lakap : ÖzHy
İfadeniz : Temel Counter Oynarsa.... :D 006aed3132169a94789d00176f40b38c
Ruh Hali : Temel Counter Oynarsa.... :D Konusk10
Sanal Hayvanı : Temel Counter Oynarsa.... :D Tavan10
Favori Kızın : Temel Counter Oynarsa.... :D Erenk10

My Space
Durumu: Meşgul Meşgul
Özel Bölüm Özel Bölüm:

Temel Counter Oynarsa.... :D Empty
MesajKonu: Geri: Temel Counter Oynarsa.... :D   Temel Counter Oynarsa.... :D Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 9:20 am

Flood için çoook özür ama yorum yoq mu? Sad:

Temel Counter Oynarsa.... :D
1 sayfadaki 1 sayfası